Nawigacja
Szukaj
Aborcja.
RU-486.
Objawy ciąży.
Testy ciążowe.
Wskaźnik Pearla.
KUP ZESTAW
Przed zastosowaniem tabletek poronnych
Często zadawane pytania.
Czym są tabletki poronne (tabletki wczesnoporonne)?
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 424
Najnowszy użytkownik: Desperat
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zaufałam ... udało się- Polecani sprzedawcy
madziulek
#21 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 12.06.12

mam tez prosbe jak juz jestescie po to napiszcie jak to wygladalo?ja strasznie nie chce tego dziecka ale tez boje sie co bedzie jak wezme te tabletki.napiszcie jak i co bardzo was prosze.potrzebuje troszke wsparcia.

Caro_layna
#22 Drukuj posta
Użytkownik

Ja również próbuję dodzwonić się do pol;ecanego Pana ale niestety ma wyłączony telefon.
Nie wiem, czy w 6 tygodniu powinnam czekać aż go włączy.

Czy któraś z was, albo administrator ma możliwość zakupu tabletek w aptece, albo z może zostało im w opakowaniu.

Dzwoniłam pod numer z ogłoszenia w prasie warszawskiej i Pani za kwotę 450 PLN poinformowała mnie, że ma takie cały zestaw. Misoprostol ma w oryginalnym opakowaniu natomiast tą jedną tabletkę luzem, bo dostaje je z UK w dużych opakowaniach i je dzieli. Czy wierzyć w takie zapewnienia. Jak rozpoznać, że dana tabletka to ta właściwa?

Caro_layna
#23 Drukuj posta
Użytkownik

Aniu, jak wyglądała paczka i czy wszystko jest fabrycznie zapakowane? Skąd masz pewność, że leki są pewne i sprawdzone?

aska89
#24 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 08.06.12

oby nie bo ja dziś od niej też zamówiłam :( zaczynam się martwić, bo chciałam żeby wysłała mi to do Hiszpanii bo tu mieszkam, ale powiedziała ze nie może i wyśle w Polsce do mojego znajomego, a on do mnie dlatego nie będę miała nawet możliwości zobaczenia przesyłki przed zapłatą, i teraz nie wiem co robić:( w sumie ta Ania ją poleca, a może jest ktoś jeszcze kto od niej kupił tabletki? mówię o pani z nr 519524379

aska22
#25 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 13.06.12

witam
ja dziewczyny zamówilam od tej pani z nr519....tabletki w piątek i dostałam je w poniedziałek powiem tak jedne są oznaczone te8szt a ta jedna ru nic nie była oznaczona podłuzna tabletka biała w srebrym opakowaniu niewiem czy byóła wiarygodna od wczoraj stosuje kuracje dzis o14biore te misoprostol boje sie jak diabli niestety ja niemam nikogo bliskiego zeby był ktos przy mnie musze sama sie uoarac zastanawiam sie czy te tabletki co trzeba trzymac je podjezykiem sa gorzkie?ta pani niema złej opini wiec mysle ze nie jest oszustko
katarzyna

aska22
#26 Drukuj posta
Użytkownik

grażynka

możesz napisac jak u ciebie przeszedł zabiegł czy az tak strasznie jak nie ktorzy piszo ja dzis o14 biore te tabletki pierwsze4szt a potem po 3 gtodzinach nastempne4szt i sie zastanawiam czy to przetrwam
katarzyna

aska22
#27 Drukuj posta
Użytkownik

dziewczyny odpowiedzcie mi na pytanie czy jak wy brałyscie te4szt misopristolu to szybko sie wam tez rozpuszczały w buzi?i musze przetrzymac je te30min?i czy czułyscie taki smak w buzi okropny tych tabletek uczucie jakby szczypało
katarzyna

aska22
#28 Drukuj posta
Użytkownik

i czy jak je połkne moge potem zapic wodo odpwiedzcie jak juz ktos to robił musze je te 30min trzymac jk juz sie rozpusciły mi
katarzyna

aska22
#29 Drukuj posta
Użytkownik

kurcze ja dałam rade utzrymac tylko15min bo miałam efekt wymiotów i wolałmpołknąc ale były juz prawi e rozpuszczone to czyli wynika ze mogą nie zadziałac?podbrzusze mnie boli i jest mi ciepło to teraz o17wezme drugo dawkie i bende sie starła jak najdłuzej trzymac tylko ie boje jak nie zadziałają bo zle zrobiłam kurna mac juz sama sie gubie zwariowac idzie i nadodatek na wymioty mnie zbiera jak to zrobic zeby je utzrzymac te30min
katarzyna

aska22
#30 Drukuj posta
Użytkownik

a mozna je uzyc w inny sposob aby nie pod jezykiem jakos tak zebym nie miała odruchów wymiotnych czy po tej pierwszej dawce powinna juz wystapic krwawienie boje sie ze nie wystąpi zaraz oszalejSad
katarzyna

beata
#31 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 11.06.12

U mnie bylo dopiero po 10 godzinach

aska22
#32 Drukuj posta
Użytkownik

dziewczyny wziełam o14 pierwszo dawkie i nie dostałąm jeszcze plamienia boje sie ze to nie podziała mam wrazenie e mi sie jeszcze bardziej piersi powiekszyły i boli mnie brzuch i jkas otepiała jestem az boje sie tej drugiej dawki zazyc niewiem czy jo utrzymam tyle szok ja jak dostałm to tabletketo tez wygląda jak paracetamol i była bez napisu
katarzyna

aska22
#33 Drukuj posta
Użytkownik

dziewczyny a mam jeszcze pytanie czy mogłambym te tabletki włozyc miedzu dziosłem a policzkem moze nie bende miec az takich odruchow wymiotnych wy po jakim czasie dostałyscie krwawienia boje sie ze sie nie udaSadFrown
katarzyna

aska89
#34 Drukuj posta
Użytkownik

Aska22 ja jestem jeszcze przed więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć ale czytałam że niektóre dziewczyny krwawiły dopiero nawet na drugi dzień, nie martw się na zapas i nie stresuj się będzie dobrze :) Dacie rade dziewczyny, ja jakoś nie boję się tego wziąć bardziej martwi mnie ten odruch wymiotny bo żołądek to ja mam bardzo wrażliwy i na smaki i na zapachy :( Trzymam kciuki za was :)

aska89
#35 Drukuj posta
Użytkownik

Dziewczyny znalazłam taką informacje:
24 godziny po połknięciu tabletki Mifepristone można przyjąć Misoprostol na trzy sposoby: pod język, dopochwowo lub do jamy policzkowej (przestrzeń pomiędzy dziąsłem a policzkiem). Wszystkie metody są tak samo skuteczne w wyłowaniu aborcji. Niemniej jednak powinnaś zażyć wszystkie tableteki Misoprostolu w ten sam sposób.

Stanowczo radzimy ci, abyś umieściła Misoprostol pod językiem, ponieważ uniemożliwi to wykrycie środka lub jego pozostałości, na wypadek konieczności udania sie do szpitala.

aska22
#36 Drukuj posta
Użytkownik

czyli ty też dzis zażyłaś tak?i oktorej wziełas pierwszo dawkie?wystąpiło ju zu ciebie krwawienie ja wziełam o 14 i nic zaraz biore nastempno ja tez mam zołądek wrazliwy nieiwem jak ja to przetyrwam zapewne 30 min to nie utrzymam trzyamm za cibie tez kochana kciuki
katarzyna

aska22
#37 Drukuj posta
Użytkownik

aska89
juz masz ten zabieg za sobo?po drugiej dawce u ciebie po jakim czasie wystapiło krwawienie ja juz wezme pod ten jezyk tylko jak bende miec odruch wymiotny to znow połkne
katarzyna

aska89
#38 Drukuj posta
Użytkownik

Ja odradzam dopochwowo bo w razie wu jakby się coś działo i trzeba by było jechać do szpitala to mogą znaleźć pozostałości po tabletkach w pochwie, a wtedy wiadomo lekarz od razu by się szczaił że wywołałyście poronienie . Po za tym tabletki trzeba brać zawsze tm samym sposobem czyli albo doustnie albo dopochwowo. Jejku tylko tyle mogę wam pomóc :( więcej informacji nie mogę znaleźć

aska89
#39 Drukuj posta
Użytkownik

Nie nie kochana zabieg dopiero przede mną będę brała tabletki dopiero we wtorek, siedzę teraz na necie i szukam informacji żeby wam trochę choć pomóc

malaMi88
#40 Drukuj posta
Użytkownik

hej dziewczyny! jestem tu nowa i całkiem zagubionaSad potrzebuję pomocy!!!! będę zmuszona zażyć tabletki poronne, już od 2 dni przeszukuje neta z inf gdzie można zakupić takie tabletki i trafiłam na to forum. większość z WAS poleca pana z nr tel 792352470, chciałabym uzyskać kilka inf jak wygląda to zamówienie, przesyłka itd strasznie się boję, jestem sama, nie mam komu się zwierzyć, mąż zostawił mnie z małym dzieckiem, nie mogę sobie pozwolić na drugie............Sad jestem załamana i kompletnie roztrzęsionaSad cały czas o tym myślę, boję się wziąść te tabletki ale wiem że nie mam wyjścia, boję się tego bólu i że nie wytrzymam, a muszę chodzić do pracy i być dyspozycyjnaSad czytam wasze wypowiedzi o tym jak się czujecie po zabiegu i coraz bardziej się boje, czy któraś z WAS mogłąby mi napisać jak to dokładnie jest, czy da się jakoś funkcjonować i czy można barć coś przeciwbólowego? proszę o wskazówki, porady

małaMi

Przeskocz do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się