Nawigacja
Szukaj
Aborcja.
RU-486.
Objawy ciąży.
Testy ciążowe.
Wskaźnik Pearla.
KUP ZESTAW
Przed zastosowaniem tabletek poronnych
Często zadawane pytania.
Tagi
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 420
Najnowszy użytkownik: aaagulka
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zaufałam ... udało się- Polecani sprzedawcy
Nika
#1 Drukuj posta
Główny administrator

Data rejestracji: 30.07.10

Podziel się z Nami opinią na temat uczciwych sprzedawców.

kala
#2 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 25.03.11

witam, zastanawiam sie nad kupnem tych tabletek, prosze pomozcie, boje sie skutkow ubocznych...

Nika
#3 Drukuj posta
Główny administrator

Data rejestracji: 30.07.10

Sama musisz wiedzieć czy poddać się takiemu zabiegowi czy nie. Taka decyzja z pewnością nie jest łatwa lecz dobrze przemyślana i nienarzucona przez kogoś będzie słuszna ponieważ będzie Twoja. Co do skutków ubocznych wiążących się z zabiegiem to trzeba być świadomym ewentualnych konsekwencji które może za sobą nieść , a można o nich przeczytać na naszym forum.

wiola123
#4 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 24.04.12

796-107-461. Sprawdzony towar , Polecam

ewelka221990
#5 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 04.05.12

a od tego pana tabletki ida poczta?
ewelka221990

agacior88
#6 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 02.05.12

kurierem, 1 dzien roboczy i ma byc paczka u Ciebie, płatnośc przy odbiorze, wiec zobaczymy w srode

kasiaczek21989
#7 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 03.05.12

kurcze skad ja pieniadze wezme.... a dopiero jutro bede wiedziec czy w ciazy jestem choc po peknietej gumce wzielam 72 po ale to tez ma jakis procent ze moglo dojsc do zaplodnienia. mam nadzieje jednak ze nic sie nie stalo i nie rosnie mi tam nic bo jednk po tej tabletce dobrze sie czulam a rozne sa objawy jak czytalam

ewelka221990
#8 Drukuj posta
Użytkownik

wzielam ok bylo az tak bardzo nie bolalo biegunke mialam teraz krwawie to mysle ze jest ok a ty agata jak ci poszlo?a Kasiu mysle ze jak wzielas 72 godz to bendzie okiSmile
ewelka221990

kasiaczek21989
#9 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 03.05.12

zrobilam test i negatyw Grin jednak 72 pomogla ale sie strasznie balam bo mialam dni plodne . jeszcze tylko za tydzien pojde do gina zeby potwierdzil i wypisal anty bo juz strach starszny jest

ewelka221990
#10 Drukuj posta
Użytkownik

pewnie cie bolalo bo juz mialas 8 tydzien ja 5 mniej chociaz tez mnie bolalo i brałam przeciwbolowa po paru godz najgorzej bolalo tez po pierwszej dawce mialam krwawienie skrzepy takie duze po drugiej dawce latwo nie bylo mam caly czas krwawienie i tez mysle ze sie udalo loj najgorszy dzien zgadzam sie.najwazniejsze zeby sie udaloSad
ewelka221990

aska89
#11 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 08.06.12

Iza 1989 ja też nie mogę już długo czekać, ale będę dzwoniła do niego aż się dodzwonię bo boje się wywalić pieniądze w błoto... nie stać mnie na to żeby drugi raz kupić tabletki dlatego poczekam aż włączy telefon.

Maja
#12 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 07.06.12

Jestem pewna . Nie ma innej opcji . Być może będę o tym często myślała , a nawet żałowała , ale JA JESTEM W SYTUACJI BEZ WYJŚCIA .

aska89
#13 Drukuj posta
Użytkownik

Ja też już nie mam czasu :(też już u mnie 10 tydzień, ale będę jeszcze próbowała się do niego dodzwonić, ale mam pecha dopiero przedwczoraj trafiłam na to forum... jakbym wiedziała wcześniej o tym chyba jedynym w internecie uczciwym sprzedawcy to wcześniej próbowałabym dzwonić. Teraz pozostało mi jedynie czekać aż włączy telefon:(

aska89
#14 Drukuj posta
Użytkownik

zuzia ja dziś zamówiłam zestaw z women on web ale dalej będę dzwonić do tego pana na wszelki wypadek może w końcu włączy telefon i od niego tabletki przyjdą szybciej bo w jeden dzień, a na women... po wpłacie na ich konto 90 euro czeka się na paczkę z 10 dni. Na innych forach polecają tą stronę. Ja nie wiem, ale tak jak napisałaś, tonący brzytwy się chwyta:)

zuzia
#15 Drukuj posta
Użytkownik

asia 89 i ja jutro wpłacam tą darowiznę 90 e i będę czekała na paczkę bo jak sama słyszysz pewnie w słuchawce że Pan ma zapchaną pocztę głosową więc podejrzewam że kilkanaście kobietek go nawiedza tel. pewno chwilowo brak towaru zobaczymy jak się spiszą w women no web ... będę pisać Dziewczyny...jak narazie wygląda mi to na kompetentną organizację...
Frownzuzia

Maja
#16 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 07.06.12

czy Pani z numerem 791 699 102 jest wiarygodna ? Pan z numerem 470 nie odzywa się , a odebrał i miał przesłać dane na e.mail Sad

beata
#17 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 11.06.12

Sprawa nie aktualna.

aska89
#18 Drukuj posta
Użytkownik

Beatko napisałam do ciebie na PW.
Maju ja już próbowałam tam dzwonić i to samo ma wyłączy telefon tak jak podawany kiedyś na forum nr 790562237 ten już nie istnieje :(

madziulek
#19 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 12.06.12

czesc dziewczyny.ciesze sie bardzo ze trafilam na to forum.od dwoch dni szukalam w internecie sprzedawcow ale balam sie ze trafie na nieuczciwego i bedzie z tego wiecej szkody niz pozytku.dlatego super ze macie namiar na sprawdzonego pana.dzisiaj bede probowala tam dzwonic.mam nadzieje ze sie uda

madziulek
#20 Drukuj posta
Użytkownik

Data rejestracji: 12.06.12

mam tez prosbe jak juz jestescie po to napiszcie jak to wygladalo?ja strasznie nie chce tego dziecka ale tez boje sie co bedzie jak wezme te tabletki.napiszcie jak i co bardzo was prosze.potrzebuje troszke wsparcia.

Przeskocz do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się