Nawigacja
Szukaj
Aborcja.
RU-486.
Objawy ciąży.
Testy ciążowe.
Wskaźnik Pearla.
KUP ZESTAW
Przed zastosowaniem tabletek poronnych
Często zadawane pytania.
Czym są tabletki poronne (tabletki wczesnoporonne)?
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 424
Najnowszy użytkownik: Desperat
Zobacz temat
Tabletki poronne :: Tabletki poronne :: Informacje ogólne
 Drukuj temat
Ogólne ostrzeżenia i środki ostrożności
Nika
#1 Drukuj posta
Główny administrator

Postów: 24
Data rejestracji: 30.07.10

Mifepriston

Nie ma danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania i skuteczności Mifepriston u kobiet z chorobach przewlekłych, takich jak choroby układu krążenia, choroby nadciśnieniem, niewydolnością układu oddechowego lub nerek; insulin-dependent diabetes mellitus, ciężka niedokrwistość lub ciężkiego palenia. Kobiety, które mają więcej niż 35 lat życia, a które również palić 10 lub więcej papierosów dziennie powinny być traktowane z ostrożnością, ponieważ u tych pacjentów były generalnie wyłączone z badań klinicznych Mifepristone.

Chociaż nie ma dowodów klinicznych, skuteczności Mifepriston może być niższy, jeśli Misoprostol podawany jest więcej niż dwa dni po podaniu Mifepristone.

Krwawienie Krwawienie z pochwy występuje u prawie wszystkich pacjentów w trakcie procedury leczenia. Na ogół czas krwawienia i plamienia zwiększony czas trwania ciąży zwiększony. Zwykle to trwa średnio od 9 do 16 dni.

W niektórych przypadkach, nadmierne krwawienie może wymagać leczenia narkotyków zwężający naczynia, łyżeczkowanie, podanie infuzji soli fizjologicznej i / lub transfuzji krwi. Przedłużonym obfitego krwawienia mogą być oznaką poronienia niekompletne lub innych zaburzeń i wymaga szybkiej i natychmiastowej pomocy medycznej.

Potwierdzenie pacjentów przerwania ciąży powinny być zaplanowane i wrócić do kontynuacji wizyty na około 14 dni po podaniu Mifepriston, aby potwierdzić, że ciąża jest całkowicie zakończony, a do oceny stopnia krwawienia. Krwawienie z pochwy, nie świadczy o zakończeniu ciąży. Wypowiedzenie może być potwierdzona przez badania kliniczne i ultrasonograficzne skanowania. Brak krwawienia po leczeniu, jednak zazwyczaj o awarii. Niepowodzeń medyczna aborcja powinna być zarządzana z chirurgiczne wypowiedzenia.

Przypadkach poważnego zakażenia bakteryjne, w tym bardzo rzadkie przypadki śmiertelne wstrząs septyczny, zostały zgłoszone. Nr związek przyczynowy między tymi zdarzeniami i wykorzystanie Mifepristone i Misoprostolu zostało ustalone. Trwałe gorączka 100,4 stopnia lub wyższe, silny ból brzucha, miednicy lub tkliwość w dzień po aborcji medycznej mogą wskazywać na zakażenie. Prezentacji nietypowe poważnych infekcji i posocznicy bez tych objawów, ale ze znaczącymi leukocytoza, tachykardia haemoconcentration może wystąpić.

Ciąża pozamaciczna Mifepriston jest przeciwwskazany u potwierdzona lub podejrzewana ciąża pozamaciczna, ponieważ nie jest skuteczne rozwiązania tych ciąż. Nie można wykluczyć, iż pacjent jest leczony aborcji medycznej może mieć nierozpoznaną ciąży pozamacicznej od niektórych oczekiwanych objawów aborcji medycznej może być podobne do tych z pękniętej ciąży pozamacicznej. Obecność ciąży pozamacicznej może zostałby pominięty, nawet jeśli pacjent przeszedł USG przed ich wyznaczonym MTP Kit (kombinacji Mifepristone i Misoprostolu).
Misoprostol

Niektórzy autorzy sugerują, nawilżający Misoprostol z 3-4 krople soli / wody destylowanej używanych do pochwy administracji.

W okresie bezpośrednio po podaniu mizoprostol, pacjent może wymagać leczenia na skurcze lub objawy żołądkowo-jelitowe. Pacjentowi należy podać wskazówki, co robić, jeśli znaczący dyskomfort, nadmierne krwawienia lub innych działań niepożądanych i powinny mieć numer telefonu połączenia jeśli ma pytania po podaniu Misoprostolu.
 
Przeskocz do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Czy jesteś za zlegalizowaniem aborcji?Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
 
Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online

Gości online2
Użytkowników online
Łącznie użytkowników424
Najnowszy użytkownik: Desperat
Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
· Sprzedam tabletki po...
· Zaufałam ... udało s...
· Tabletki poronne w i...
· mifepristone misopro...
· Aborcja ?
Najciekawsze tematy
·Zaufałam ... udał... [77]
·UWAGA!!! Fałszywe... [57]
·Sprzedam tabletki... [30]
·bardzo prosze o p... [10]
·Proszę o pomoc! [2]